محل تبلیغات شما
 

با توجه به اینکه امروزه برای پخت و پز مواد غذایی از وسایل جدید در اشپزخانه ها استفاده می شود، شاید خیلی از افراد با وجود اینکه این وسایل را دارند اما از نحوه ی عملکرد و تفاوت های انها با یکدیگر آگاه نباشند. بهتر است که شما به عنوان یک مصرف کننده از تفاوت های بین دستگاه ماکروفر و سولاردوم اطلاع داشته باشید.

اساس کار مایکروفر چیست؟

یکی از بخش های این دستگاه " مگنترون " می باشد که وظیفه ی به وجود اوردن امواج با فرکانس زیاد را دارد. زمانی که این امواج به وجود می ایند با دیوار ی محفظه ی پخت برخورد کرده و بر روی ماده ی غذایی منتشر می شوند و موجب به وجود آمدن جنبش بین مولکول های اب موجود در ساختار ماده ی غذایی می گردند و بر اثر این جنبش مولکولی دما افزایش یافته و پس از صرف مدت زمانی شاهد پخته شدن آن ماده ی غذایی در ماکروفر خواهیم بود.

اساس کار سولاردوم چیست؟ 

در این دستگاه علاوه بر استفاده از سیستمی که برای پخت و پز در ماکروفر به کار گرفته شده، از المنت های نوری نیز استفاده شده است که امواج گرمایشی نوری تولید می کنند. این امواج توسط ابزاری به نام هیتر تولید می شوند. پخت مواد غذایی در سولاردوم بسیار سریع تر می باشد و همین امر باعث حفظ بیشتر ویتامین ها و تازگی مواد غذایی می گردد.
شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات مایکروفر سامسونگ ، تعمیرات مایکروفر ال جی ، تعمیرات مایکروفر پاناسونیک ،دوو،بوش و کنوود با ما تماس حاصل فرماید

دلیل وجود هاله ‌یا لکه‌های سیاه‌ روی صفحه نمایش تلویزیون

آموزش تعمیرات تلویزیون LED ال جی

مهم ترین خصوصیات لوله برق های PVC و UPVC چیست؟

ی ,غذایی ,های ,وجود ,سولاردوم ,امواج ,مواد غذایی ,تعمیرات مایکروفر ,ماده ی ,به وجود ,ی غذایی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
redspanttichen siterziomi acinunad Cheap NFL Miami Dolphins Team Jerseys From China Advertising Opportunities Here وبلاگ بزرگ شادی و رسیدن به موفقیت دفاتر فنی مهندسی مرکز ارائه دهنده خدمات و راه حلهای کسب درآمد whoponcpanga " روستای گزور سفلی "